Geen

Bekijk alle foto's

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel.
Foto's zijn auteursrechtelijk beschermd. Het is verboden ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant

Lambdasonde HANS PRIES 722 025

Het artikel is tijdelijk niet beschikbaar
Controleer of het product op uw voertuig past
Heeft u nog vragen?Bel (+31) 85 66 66 766

Producteigenschappen

Fabrikant HANS PRIES
Fabrikant nr. 722 025
Aantal polen 4
Lambdasonde Planarsonde
Index HP722 025

Fabrikant nummers

722 025

Vervangingsnummers.

AUTOMEGA: 150073510
BOSCH: 0 258 006 186
BV PSH: 071.004.281
CALORSTAT by Vernet: LS140713
CITROEN: 1628 PL
CSV electronic parts: CSL2127
DELPHI: ES20309-12B1
DENSO: DOX-2009
DENSO: DOX-0150
DT Spare Parts: 12.27042
ELTA AUTOMOTIVE: XLS1098
ELTA AUTOMOTIVE: EX0073
EPS: 1.998.301
ESEN SKV: 09SKV909
ESEN SKV: 09SKV993
ESEN SKV: 09SKV039
FACET: 10.8301
FAE: 77241
FEBI BILSTEIN: 26171
FENNO: XL8826.40.125
FISPA: 90127
FISPA: 90127HQ
FISPA: 90074A2
FISPA: 90074HQ
FISPA: 90074
GAT EUROKAT: 876.287
HELLA: 6PA 358 066-201
INTERMOTOR: LLB212
INTERMOTOR: KNL265
INTERMOTOR: 64268
INTERMOTOR: LB1492
KAWE: 8845 10011
KW: 498 301
LRT: L0081H1300
LUCAS: LEB457
LUCAS ELECTRICAL: LEB457
MAGNETI MARELLI: 460002006910
MDR: EPS-1998 301
METZGER: 0895539
MOBILETRON: OS-B464P
MOTAQUIP: LVOS1208
MTE-THOMSON: 8826.40.125
NGK: 95801
NGK: 1996
NPS: DOX-2009
OSSCA: 05098
PEUGEOT: 1628 PL
PIERBURG: 7.05270.37.0
QUINTON HAZELL: XLOS1208
SIDAT: 90127
SIDAT: 90127HQ
SIDAT: 90074A2
SIDAT: 90074
SIDAT: 90074HQ
SWAG: 62 92 6171
TRISCAN: 8845 10011
VEGAZ: DLS-417
VEMO: V42-76-0009
WALKER PRODUCTS: 250-24748
WE PARTS: 290970016
WE PARTS: 290960585
WE PARTS: 290960066
WE PARTS: 290970033
WILMINK GROUP: WG1013871
WILMINK GROUP: WG1461223
WILMINK GROUP: WG1013881
WILMINK GROUP: WG1026358
WILMINK GROUP: WG1900426
WILMINK GROUP: WG1900441
WILMINK GROUP: WG1029356
WILMINK GROUP: WG1431134
WILMINK GROUP: WG1029089

Deel uw mening over dit product.

Beschrijving van het product

Voor uw comfort en veiligheid wordt dit product in een aparte verpakking verzonden.

Deze service is gratis.