Geen

Bekijk alle foto's

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel.
Foto's zijn auteursrechtelijk beschermd. Het is verboden ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant

EGR klep PIERBURG 7.22843.06.0

64,49 €Inclusief BTW, plus verzendkosten
Koop nu goedkoop online!

Koerier - verzending 2-4 werkdagen

Onderdelen
Controleer of het product op uw voertuig past
Heeft u nog vragen?Bel (+31) 85 66 66 766

Producteigenschappen

Fabrikant PIERBURG
Fabrikant nr. 7.22843.06.0
Ventieltype Membraamklep
Werkwijze Pneumatisch
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met pakking
Technisch informatienummer SI 0100
Index 7.22843.06.0

Fabrikant nummers

7.22843.06.0

Vervangingsnummers.

AUTEX: 959348
AUTEX: 959148
AUTLOG: AV6087
CITROEN: 1628 SV
CITROEN: 1628 JZ
DELPHI: EG10423-12B1
DIPASPORT: EGR319N
DIPASPORT: EGR319AN
ELTA AUTOMOTIVE: EE6020
ELTA AUTOMOTIVE: XEG9024
ENGITECH: ENT500095
ERA: 555005
ERA: 555209
FEBI BILSTEIN: 36760
FEBI BILSTEIN: 36675
FIAT: 96 356 510 80
FIAT: 96 286 938 80
HOFFER: 7518107
INTERMOTOR: EGR159
INTERMOTOR: ERV070
INTERMOTOR: 14997
INTERMOTOR: LEGR205
IPD: 45-8143
IPD: 45-8343
JAPANPARTS: EGR-803
LANCIA: 96 356 510 80
LANCIA: 96 286 938 80
LUCAS ELECTRICAL: FDR200
MAGNETI MARELLI: 571822112101
MAGNETI MARELLI: 359000604410
MAPCO: 83405
MAXGEAR: 27-0633
MEAT & DORIA: 88107
METZGER: 0892194
MOTAQUIP: LVER267
PEUGEOT: 1628 JZ
PEUGEOT: 1628 SV
PIERBURG: 7.22843.00.0
QUINTON HAZELL: XEGR69
S.I.D.A.T: 83.814
SWAG: 62 93 6760
TRISCAN: 8813 10011
VALEO: A3389460
VALEO: 700405
VALEO: 3017003
VALEO: 1166460
VEMO: V22-63-0010
WAHLER: WA710922D/1
WE PARTS: 330690155
WE PARTS: 330690154
WILMINK GROUP: WG1015266
WILMINK GROUP: WG1032367
WILMINK GROUP: WG1494453
WILMINK GROUP: WG1026866
WILMINK GROUP: WG1494622
WILMINK GROUP: WG1431280

Deel uw mening over dit product.

Beschrijving van het product

Voor uw comfort en veiligheid wordt dit product in een aparte verpakking verzonden.

Deze service is gratis.